Gizli
Moda Bahçesi

HAKKIMIZDA

MSW markasıyla 1994 yılından bu yana, kaliteli hizmet ilkesini esas edinen, evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında örgütlenen bir şirket yapısı ile her geçen gün kendisini yenilemeye ve özgün tasarımlarıyla hızlı moda kategorisinde varlığını hissettirmektedir.

Tasarımlarımız ülkemizde ve dünyadaki trendleri takip eden genç ve dinamik ekibimiz tarafından hazırlanırken, spor, klasik ve sıra dışı tasarımları modern yaşama uygun şıklıkta ve rahatlıkta hazırlanmaktadırlar.

MSW hızlı moda kategorisinde, özellikle kentli genç profesyonellerin, iş hayatı dahil günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünleri makul fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sektörümüzdeki teknolojik yenilikleri yakından takip eden, insana yatırımı, insan eğitimine yatırımı en büyük yatırım gören ve bu anlayışla hareket eden, kalite standartları çıtasını hep en yüksekte tutmaya çalışan, bilgi ve birikimini, ürünlerimizle buluşan tüketiciye yansıtmayı prensip edinen bir yönetim anlayışı ve yıllık 800.000 adet üretim kapasitesi ile yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden Pazar beklentilerine, yan sanayiden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci, ve mükemmelliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla, tekstil sektöründe lokomotif olmak.

Dünya tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak.

Her geçen gün değişen dünya şartlarına göre en son trendleri belirleyerek, kendi kültürümüzle uyuşan modayı oluşturmak ve ürünlerimizin yaygınlığını arttırarak dünya markası olmak.

 

MİSYONUMUZ

Her geçen günartan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.

İnsan ve çevre dostu ürün üretmek.

En kısa termin süresi, ve satış sonrası hizmetlerle, daima müşterilerimizin yanı başında olmak.

Farklı ve özel ürün seçenekleri ile aranan tekstil tedarikçisi olmak ve ülkemizin ihracat gücünü arttırmak.

En son trendleri kendi kültürümüzle harmanlayarak, bizi yansıtan, giydiğimizde onunla bir bütün olabileceğimiz ürünler hayata getirmek.

 

DEĞERLERİMİZ

İnsana derin saygı ve “önce insan” anlayışı

Kaliteye ve güvenirliğe odaklı modern çalışma disiplini,

Topluma karşı sorumluluk bilinci,

Çalışanların kişisel gelişimlerini teşvikve destek,

Çevre bilincine uygun ürünler sunmak,

Adil bir yönetim anlayışı benimsemek.

 

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Sektörümüzün tasarım değerlerine saygılı ve marka taarım özelliklerini destekleyen çalışan bilinci ve üretim tesisleri ile örgütlenmek

Uluslar arası standartlarda, çevre bilincine duyarlı, etik değerlere saygılı ve müşteri odaklı bir yaklaşımla kullanışlı, zarif, kültürel değerlerimizi yansıtan, modern, ve kaliteli ürünler sunmak.